سرمایه گذاری در قبرس شمالی

سرمایه گذاری در قبرس شمالی یکی از روش‌های مورد استقبال برای افرادیست که قصد دارند در یک کشور با تراز اقتصادی درجه یک، سرمایه گذاری مطمئنی انجام دهند.از همین رو شرکت گرین دُر تلاش کرده تا تمامی شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی را برای شما آماده کند که بتوانید با خیال راحت‌تری در این کشور به سرمایه گذاری بپردازید

مهاجرت کردن در دنیای حال حاضر می‌تواند یکی از آرزوهای هر فردی باشد که قصد دارد زندگی حال و آینده خود را جدی‌تر دنبال کند. اکثراً به این فکر می‌کنند که مهاجرت تحصیلی تنها راه حل برای گرفتن اقامت از یک کشور است. این در حالیست که شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی به حدی خوب و ویژه شده که افراد زیادی خواهان مهاجرت به قبرس از این راه هستند. همچنین اقامت قبرس شمالی با خرید ملک، یکی از راحت‌ترین و در عین حال ارزان‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به یک کشور رو به پیشرفت از نظر اقتصادی و اعتبار بین المللی می‌باشد. این کشور در حال حاضر مقصد گردشگران، تجار، دانشجویان، سرمایه گذاران، بازنشستگان، کارآفرینان و حتی افراد عادیست که قصد دارند زندگی مفرح و کم هزینه‌ای را تجربه کنند.

دلایل ارزشمند بودن سرمایه گذاری در قبرس شمالی

۱.رشد سالیانه قیمت ملک در قبرس شمالی:

رشد سالیانه سرمایه گذاری خرید ملک در قبرس شمالی حدود 15 تا 20 درصد بوده و بیشتر در مورد املاک پیش فروش شده صادق است. همچنین به دلیل بکر بودن نسبی این جزیره و اشتیاق بالای اتباع سایر کشورها برای اقامت و سرمایه گذاری ( به دلیل جاذبه های توریستی قبرس شمالی، هر ساله تعداد زیادی مسافر به اینجا آمده و با مشاهده شرایط، تصمیم به مهاجرت و اقامت در قبرس شمالی میگیرند)، تقاضای خرید ملک هر ساله بالا رفته و به تناسب، قیمت ملک و خانه افزایش می یابد.

۲. سرمایه گذاری به پوند انگلستان:

پوند انگلستان یکی از معتبرترین، پایدارترین و قوی ترین ارزهای دنیاست و هرساله اختلاف ارزش نرخ پوند به دلار و یورو نیز افزایش پیدا میکند. خوشبختانه خرید و فروش ملک در کشور قبرس شمالی به پوند انگلستان می باشد که این مورد باعث ترغیب سرمایه گذاران خارجی به خرید ملک میشود، زیرا در طول بازه زمانی کوتاه علاوه بر رشد قیمت ملک در این کشور، ارز پوند نیز ارزش افزوده خوبی را به همراه دارد که این باعث رشد چند برابری سرمایه برای خریداران میگردد. همچنین لازم به ذکر است که پوند، ارزی است که در مقابل هر تورمی مقاوم است و این نوع سرمایه گذاری در قبرس، سرمایه ی خریداران را نسبت به کشورهای دیگر نظیر دبی، گرجستان، ترکیه و… متمایز می کند.

۳. دریافت سند ملک قطعی ورثه ای:

یکی از بزرگترین مزایای سرمایه گذاری در قبرس شمالی دریافت سند تک برگ قطعی و مادام العمر به نام خریدار خارجی می باشد. بر طبق قوانین دولت قبرس، سند ملک برای سرمایه گذاران خارجی و مردمان کشور قبرس کاملا یکسان است و حتی بعد از فوت خریدار، ملک بر طبق قوانین به طور کاملا برابر به ارث خواهد رسید و یا بر طبق وصیت نامه ثبت شده متوفی عمل خواهد شد و دولت قبرس برخلاف کشورهایی نظیر گرجستان، ترکیه و…. هیچ سهمی از ملک خریداران خارجی نخواهد داشت.

۴.قبرس شمالی جزو امن ترین کشورهای جهان برای زندگیست.

طبق آمار سازمان های جهانی قبرس شمالی، در بین کشورهای کوچک دارای رتبه اول امنیت جهانی و پاکیزگی محیط زندگی و طبق آمارجهانی سال 2021 در بین تمام کشورهای دنیا رتبه پنجم را از لحاظ امنیت اجتماعی و فقدان جرم و جنایت و شرایط بهینه زندگی به خود اختصاص داده است.

۵.شرایط و تسهیلات ویژه برای خرید ملک در قبرس شمالی  :

شرایط پرداخت در قبرس شمالی متفاوت است و هر پروژه ضوابط و قوانین خود را برای پرداخت و اقساط داراست.   شما می توانید پس از پرداخت 35 درصد از مبلغ ملک باقیمانده مبلغ را با صورت اقساط بدون بهره پرداخت نمایید.

همانطور که گفته شد خرید ملک در قبرس شمالی از بعد سرمایه گذاری بسیار قابل توجه است. با توجه به بازار ملک در سال 2021، ادعای مجله ی اقتصادی فوربس آمریکا در خصوص اینکه قبرس شمالی بهترین مکان برای سرمایه گذاری در بازار ملک دنیا محسوب می شود. تقاضا برای خرید ملک در قبرس شمالی روز به روز با افزایش مواجه می شود. تقاضای زیاد مشتریان موجب شده است قیمت املاک در قبرس شمالی هر ساله با افزایش روبرو شود. بهترین راه برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در  قبرس شمالی پیش خرید است. در هنگام پیش خرید قیمت ها بسیار پایین تر از قیمت تکمیل شده ی همان واحد است. هنگامی که یک سایت برای فروش باز می شود قیمت های پایه برای خرید و سرمایه گذاری اعلام می شود. پس از تکمیل، قیمت آن واحد ها بین 10 تا 20 درصد بالا می رود. این مبلغ بدون در نظر گرفته افزایش سالانه ملک در قبرس شمالی است.

بازده سرمایه گذاری با نرخ سود بالا

نرخ پایین کارمزدهای بانکی و پایین بودن مالیات بر درآمد

سهولت سرمایه گذاری و انجام امور اداری

سهولت در جابه جایی و انتقال پول

ثبات اقتصادی بالا و امنیت سرمایه و سرمایه گذاری

قدرت خرید بالا نسبت به کشورهای پیشرفته و جهان اول

اعطای اقامت به خانواده فرد سرمایه گذار بدون محدودیت در سرمایه گذاری

اب و هوای بسیار ملائم مدیترانه ای با بیش از ۳۲۰ روز آفتابی

 

قبرس شمالی در چند سال کنونی از لحاظ ساخت و ساز رشد چشمگیری داشته و معتقدند به زودی روند پیشرفت و قیمت خرید ملک در قبرس شمالی از حد انتظار فراتر می رود. سرمایه گذاران معتقدند رشد سرمایه در قبرس شمالی سه برابر دیگر کشورهای منطقه است . 

همچنین نباید توجه به این موضوع را یاد برد که در هر سرمایه گذاری اگر قدمی به اشتباه گذاشته شود ممکن است ضررهای بیشتری عاید سرمایه گذار گردد. این منطقه ی جذاب برای سرمایه گذاری نیز از این قاعده مستثنی نیست. از این رو در هنگام خرید ملک با توجه به گستردگی بازار املاک و دلال های زیاد بازار ملک در قبرس شمالی توصیه می شود با شرکت های رسمی و ثبت شده وارد معامله شوید .  

گرین دُر با شماره ثبت MŞ23695 در قبرس شمالی و با شعبات خود در تهران آماده بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد .

پروژه های مناسب سرمایه گذاری

Querencia

River side

panaroma

Olive court 2

Neo

Bellagio

Maki hill park

majestic

four seasons life 2

Edelweiss

catal koy Villa

Sky Sakarya